Paykasa Tüketicilerine Güvenlik Sağlıyor

2019-04-27 03:36:58

Paykasa kullanmaya yeni başlayan kullanıcıların en büyük merak konusu Paykasa kartının güvenilir olup olmadığıdır. Son zamanlarda teknolojinin gelişmesi ile kart kopyalama, kart bilgilerine ulaşarak kartı patlatma ve kart sahibinin başını derde sokma çok yaygınlaşmıştır. Bu tür risklere karşın Paykasa tüketicilerine kişisel verileri saklayarak alışveriş yapma olanağı tanıyor.

Paykasa kullanıcılarına bakılırsa tüm kullanıcıların memnun olduğu görülür. Paykasa sanal bir sistemdir. Limitinizi kendiniz belirlersiniz ve bu limit karşılığında Paykasa sistemini kullanan tüm internet sitelerinden alışveriş yapabilirsiniz.

 

Paykasa Kartı ile Güvenli Alışveriş

Paykasa kart, kullanıcı bilgilerini istemeden sadece 16 haneli kart numarası ve kart şifresiyle online alışveriş imkanı sunan bir karttır. Paykasa kart çıkartarak en 1 sene boyunca çeşitli internet sitelerinden kendinizin belirlediği limit kadar alışveriş yapabilirsiniz. Paykasa kartı ile alışveriş yapmak için önce almak istediğiniz ürünün ücretini karta yatırıyorsunuz sonra o ürünü online olarak satın alıyorsunuz.

Paykasa kart bilgilerinin 3. Şahıslara ulaşması %1 ihtimaldir. Paykasa kart kişisel verilerinizi sakladığı için kredi kartından çok daha kullanışlıdır. Yalnızca kart bilgileriniz ile güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Alışveriş yapmak istediğiniz sitede Paykasa ödeme sistemi varsa bakiyenizi yükleyerek alışverişe başlayabilirsiniz.

 

Paykasa Kartta Bakiye Euro Olarak Belirlenir.

Paykasa kart euro üzerinden işlem yapmaktadır. Bu nedenle Paykasa kartınıza TL türünden pars yükleyemezsiniz. Euro olarak yüklenen para isterse 6 ay geçer ister bir sene sonra kullanabilirsiniz.